Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję

Story Cubes: Atom

Na stanie: 3 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.1 kg

Producent: Rebel

14.00
dodaj do schowka

Opis produktu Story Cubes: Atom

3 kości, 18 obrazów związanych z zagadnieniem atomu

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Atom to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Jest to rozszerzenie do gry Story Cubes. Tym razem posiadają 18 unikalnych ikonek opisujących elementy gdzie pierwsze skrzypce gra atom. Te ścianki mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

Na czym to polega?

Połącz Story Cubes: Atom z jednym z dziewięciokościanych zestawów Story Cubes i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu nie o dziewięć, lecz dwanaście obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!

Liczba graczy od 1 -
Wiek od 6 lat
Czas 2-20min.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: