Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję

Timeline: Polska

Na stanie: 5 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 3558380042334

Waga: 0.3 kg

Producent: Rebel

51.00

Na stanie: 5 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

51.00
szt.

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

51.00
szt.

Opis produktu Timeline: Polska

 

Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepodległość? Jak myślisz, co zbudowano wcześniej: Bazylikę Mariacką w Gdańsku czy kopalnię soli w Wieliczce?  Wybierz jedną z posiadanych w ręku kart i zdecyduj, czy prezentowane przez nią wydarzenie miało miejsce przed tym, które leży już na stole, czy po nim. Następnie odwróć kartę i sprawdź, czy masz rację! Nie musisz znać żadnych dat i wydarzeń, wystarczy dedukcja i trochę szczęścia.

Gra Timeline: Polska należy do bestsellerowej serii gier, które podbiły cały świat, ale karty znajdujące się w tej wersji, dotyczą tylko wydarzeń z Polski. Z grą "Timeline: Polska" historia okazuje się być nie tylko ciekawa, ale wręcz fascynująca! Poznaj niezwykłe wydarzenia z historii naszego kraju, z których możemy być dumni.

 

Timeline: Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce. Gra jest idealnym narzędziem do wykorzystania przy nauce historii, ale też świetnym sposobem na integrację grupy.

 

Konsultacje historyczne:  Łukasz WIliński

 

Zawartość pudełka:

 

  • 110 kart

  • instrukcja


    Liczba graczy 2-8 os
    Wiek od 8 lat
    Czas 15 min

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: