O Sklepie

Sklep Runiczny Kameleon powstał dzięki marzeniu dwóch osób, które lubią grać w gry planszowe w wolnym czasie. Do realizacji tego przedsięwzięcia prowadził długi proces, bo same chęci niestety nie wystarczają. Brak czasu, pieniędzy i odpowiedniego przeszkolenia biznesowego skutecznie utrudniały nasz plan. Jednak, mimo tych przeszkód, udało się nam wykonać to trudne zadanie.

Chcemy zaznaczyć, że sukces otwarcia tego sklepu zawdzięczamy nie tylko własnej pracy. Wiele osób pomogło nam bezpośrednio przy tworzeniu strony oraz poprzez udzielanie cennych rad i wskazówek dotyczących jej funkcjonowania.

Celem naszego sklepu jest szerzenie zamiłowania do gier planszowych. Są one bowiem często niedoceniane z powodu braku wiedzy na temat ich różnorodności i wielofunkcyjności. Wykorzystywane mogą być jako wspaniała rozrywka zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół. Nie tylko miłośnicy planszówek poradzą sobie ze zrozumieniem zasad, ponieważ istnieje wiele gier, które mają prosty model działania.

Strona Runiczny Kameleon jest wciąż w fazie rozwoju, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące funkcjonowania sklepu oraz jego asortymentu, które można zgłaszać korzystając z formularza w zakładce Kontakt. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre trudności mogą być zauważone jedynie z punktu widzenia klienta.

Zachęcamy do zakupów :)